• Polski
  • English
Bezpieczeństwo Twoich Nieruchomości

Piotr Warda ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez tę Izbę za numerem WA-7245.

Od ponad 20 lat kompleksowo wspiera swoich Klientów jako skuteczny prawnik, negocjator oraz manager. Pracował dla dużych grup kapitałowych, w tym Grupy Bakoma, Grupy ASTER, Grupy ZPR oraz dla wiodących firm z branży nieruchomości.

Od ponad 10 lat skutecznie działa na rynku nieruchomości łącząc Sprzedających z Kupującymi, umożliwiając tym samym realizację dużych przedsięwzięć inwestycyjnych, w tym budynków magazynowych, handlowych, osiedli mieszkaniowych, czy budynków biurowych.

Jest stałym mediatorem Sądu Okręgowego w Warszawie oraz mediatorem w Ośrodku Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie w zakresie prawa ochrony środowiska, prawa umów, prawa IT i prawa własności intelektualnej.

Posługuje się bardzo dobrze językiem angielskim.

 

ilonawarda120 Ilona Warda jest z wykształcenia prawnikiem i mediatorem. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe Mediacje i Negocjacje dla Prawników.

 

Ilona Warda posiada kilkunastoletnie doświadczenie w bieżącym świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom polskim i zagranicznym. Współpracowała z firmami z branży windykacyjnej, gospodarowania odpadami, kancelariami komorniczymi oraz agencjami pośrednictwa nieruchomości.

Od ponad 6 lat skutecznie działa na rynku nieruchomości łącząc Sprzedających z Kupującymi, umożliwiając tym samym realizację dużych przedsięwzięć inwestycyjnych, w tym budynków magazynowych, handlowych, osiedli mieszkaniowych, czy budynków biurowych.

Jest uznanym mediatorem i negocjatorem. Jej umiejętności i predyspozycje osobowościowe umożliwiają osiąganie porozumienia w prowadzonych sprawach.

Posługuje się dobrze językiem angielskim.

 

                           Współpracujemy z notariuszami, radcami prawnymi, adwokatami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, księgowymi, finansistami.